Maatregelen Coronavirus

Net als u zijn wij als Amrâth Hôtels overvallen door de enorme impact van het Corona virus, maar onze hotels zijn en blijven open! 

In de afgelopen weken hebben wij ons zorgvuldig voorbereid op de 1,5 meter samenleving en zijn de nodige maatregelen getroffen, waarmee wij onze medewerkers en gasten op veilige én gastvrije wijze kunnen én blijven ontvangen! Zo kunnen hotelgasten in aangepaste, maar nog altijd sfeervolle, omgeving gebruik maken van onze eet- en drinkgelegenheden.

Wij hopen dat de kracht van gastvrijheid ons zal helpen deze onzekere tijden te doorstaan. Amrâth Hôtels staat hoe dan ook voor u klaar!

Veilig naar Amrâth Hôtels

Om de veiligheid tijdens uw verblijf zoveel mogelijk te garanderen hebben wij diverse protocollen opgesteld voor onze gasten, medewerkers en leveranciers.

Veilig naar Amrâth Hôtels Veilig zakelijk bijeenkomen

Verantwoord zwemmen Veilig naar de schoonheidsspecialist

 

Contactgegevens hotels

Amrâth Apart-Hotel Schipholinfo@amrathaparthotelschiphol.nl+31202258646
Amrâth Grand Hotel de l'Empereurinfo@hotel-empereur.nl+31433213838
Amrâth Grand Hotel Frans Halsinfo@hotelfranshals.nl+31235181818
Amrâth Hotel & Thermen Born-Sittardinfo@amrathhotelthermenborn.nl+31464851666
Amrâth Hotel Alkmaarinfo@amrathalkmaar.nl+31725186186
Amrâth Hotel Belvoirinfo@belvoir.nl+31243232344
Amrâth Hotel Brabantinfo@hotelbrabant.nl+31765224666
Amrâth Hotel DuCasqueinfo@hotelducasque.nl+31433214343
Amrâth Hotel Lapershoekinfo@lapershoek.nl+31352003404
Amrâth Hotel Media Parkinfo@amrathhotelmediaparkhilversum.nl+31356232444
Grand Hotel Amrâth Amsterdaminfo@amrathamsterdam.com+31205520000
Grand Hotel Amrâth Kurhausinfo@amrathkurhaus.com+31704162636
Tulip Inn Heerlen City Centreinfo@tulipinnheerlencitycentre.nl+31455741355